LOWAN regio’s

Netwerken en het delen van kennis is cruciaal in het nieuwkomersonderwijs. Er zijn diverse regiocoördinatoren die het netwerken faciliteren en stimuleren. Zij doen dit o.a. door bijeenkomsten te organiseren.

De huidige regiocoördinatoren zijn verbonden aan de volgende regio’s:

Regio Regionale adviseur
E-mail
Nieuwkomers in Noord Egbert Schepers & Judith Vooren locatieleider@hesselanden.nl
Noord-Holland/Utrecht Simone Rossing s.rossing@lowan.nl
Flevoland/Friesland  Sandra van der Tempel s.vd.tempel@aves.nl
Nieuwkomers in Gelderland/ Overijssel Jolande Mekking azcschoolwinterswijk@sopow.nl
Limburg/Noord-Brabant Lily Vinken
Linda Toussaint
lilyvinken@gmail.com
l.toussaint@bspetruscanisius-puth.nl
Zuid-Holland/Zeeland Arie van den Berg
Kimberly Pak
arie@osbsdekameleon.nl
k.pak@cbsdesleutel.nl
GLO scholen vacature

BESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswy

BESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswyBESbswy

Contactgegevens PO

Boudien Bakker en Marieke Postma
b.bakker@lowan.nl
+31 (0)6 - 52 858 732

Reacties zijn gesloten.